TUZLUKÇU'DA YAĞMUR DUASI
Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi sebebiyle kuraklığın artması ve yağışların yeteri seviyede gerçekleşmemesi sebebiyle Cuma namazı sonrası Tuzlukçu’da yağmur duasına çıkıldı.
![TUZLUKÇU'DA YAĞMUR DUASI](https://www.istasyonhaber.net/images/haberler/2024/04/tuzlukcu-da-yagmur-duasi.jpg)
21 Nisan 2024 - 15:42
Yağmur duası, ilçe Müftülüğünün düzenlemiş olduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ve tevbe istiğfar sonrasında gerçekleştirildi. Dua’nın ardından İlçe merkez mezarlığında ve Gözet Dede Türbesi’nde kurbanlar kesilerek ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıldı. . Dua’ya Tuzlukçu Kaymakamı Eyyüp Tuğ,İlçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.Haber Süleyman Bademci
![](https://www.istasyonhaber.net/images/files/2024/04/66250a5254d3b.jpg)
YORUMLAR