BAŞKAN MEŞE NİKAH TÖRENİNDE Editor: admin 29 Mayıs 2023 - 00:06 Çeltik Belediye Başkanı Ali MEŞE, Özlem Demirci ve Halil İbrahim Koyuncu çiftinin Evlilik Cüzdanlarına imzasını atarak nikâh törenini gerçekleştirdi. Paylaş Tweetle WhatsApp YORUMLAR 0 Yorum adlı kullanıcıya cevap çeltik belediyesi ali meşe nikah töreni MÜFTÜ MÜJDECİ'DEN MEDİNE'DE AKŞEHİR'Lİ HACILARA ZİYARET FARUK BAL’A VEFA ZİYARETİ BAŞKAN MEŞE NİKÂH TÖRENİNE KATILDI BAŞKAN GÜNALTAY,HALK EĞİTİM SERGİSİNE KATILDI BAŞKAN AKKAYA,MARANGOZLAR ODASI ÜYELERİ İLE BULUŞTU AV.RANA ERARSLAN KÜÇÜK AĞA KONAĞINDA
YORUMLAR