BAŞKAN KONAK'DAN KUR-DER'E ZİYARET Editor: admin 05 Şubat 2023 - 18:12 Yunak Belediye Başkanı Ali Konak,Eskişehir'de faaliyet gösteren Yunak Kurduşağı ve Çevre Köyleri Derneği'ni ziyaret ederek hemşehrileri ile biraraya geldi Paylaş Tweetle WhatsApp YORUMLAR 0 Yorum adlı kullanıcıya cevap ali konak yunak belediye başkanlığı eskişehir kur-der MÜFTÜ MÜJDECİ'DEN MEDİNE'DE AKŞEHİR'Lİ HACILARA ZİYARET FARUK BAL’A VEFA ZİYARETİ BAŞKAN MEŞE NİKÂH TÖRENİNE KATILDI BAŞKAN GÜNALTAY,HALK EĞİTİM SERGİSİNE KATILDI BAŞKAN DAĞHAN'A SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ KAYMAKAM ÖZEL'DEN KIBRIS GAZİSİ UZ'A ZİYARET
YORUMLAR