BAŞKAN AKKAYA,AKŞEHİRSPOR'U YALNIZ BIRAKMADI Editor: admin 25 Şubat 2024 - 18:24 Akşehir Belediye Başkanı Dr.Salih Akkaya,Temsilcimiz Akşehirspor’u Niğde deplasmanında yalnız bırakmadı Paylaş Tweetle WhatsApp YORUMLAR 0 Yorum adlı kullanıcıya cevap akşehir belediye başkanı dr.salih akkaya niğde deplasmanı akşehirspor Selçuk Üniversitesi Akşehir Meslek Yüksekokulu’nda Tanıtım Günleri BÜYÜKŞEHİR AKŞEHİR’DE 129 KİLOMETRELİK DEVASA ÇALIŞMANIN YÜZDE 50’SİNİ TAMAMLADI DESTEK VERİN, YAŞATALIM! KAYMAKAM ÖZEL’DEN KOMEK VE ASEM’E ZİYARET İYİ KADINLAR SAHADA DEMİRHAN;GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ !
YORUMLAR